İçeriğe geç

Proje Yaptır

Profesyonel Projeler

Öncesi de olmasına rağmen 2007’yi başlangıç sayacak olursak 13 yıl kadardır bilgisayarla yakından ilgilenmekteyim. 2011’den beri de üzerinden para kazanarak profesyonelce ilgilenmekteyim.

Birkaç programlama dilinde tecrübe sahibi olmama rağmen uzun zamandır backend tarafında sadece PHP tabanlı projeler geliştirmekteyim. Frontend tarafında ise iş hangi teknolojiyi gerektiriyorsa onu tercih etmeye çalışırım. Projenin ihtiyaçlarından dolayı eğer gerekli görürsem diğer dillerde de geliştirmeler yapmaktayım.

Eğer bir hayaliniz, projelendirdiğiniz fikriniz veya halihazırda bir projeniz varsa ve projenizi iyileştirmek istiyorsanız birlikte çalışabiliriz. Hangi firma için veya hangi amaca hizmet ettiğinin bir önemi yok (E-Ticaret, Stok Yönetimi, Blog, Oyun sitesi, Kurumsal site vs.). Genel ahlaka ve yasalara aykırı olmadığı ve projenizi tanıtabildiğiniz sürece büyük bir titizlikle ilgilenebilirim.

Projenizi hemen hayata geçirmek isterseniz “İletişim” sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Projenizi anlatan özet bir yazı, amacınız, beklentileriniz ve projenizin şu anki durumunuzu anlatmanız yeterli. Teknoloji seçimi, dış bağımlılıklar, bütçe ve diğer tüm konuları istişare ederek netleştirmemiz daha doğru olacaktır.

Öğrenci Projeleri

Öğrencilik zamanımda hem kendimi geliştirmek hem de biraz maddi kazanç elde etmek için öğrenci arkadaşlarımın proje ve ödevlerine yardımcı olmaya çalışıyordum. Uzun süredir öğrenci projeleriyle ilgilenmiyorum ama hâlâ mesajlar gelmekte. Lütfen öğrenci projeleri için iletişime geçmeyiniz.

Not: Yazı 31.05.2020 tarihinde güncellendi.

10 Yorum

  1. naime naime

    gazi universitesi bilgisayar sistemleri ogretmenligi son sinif ogrencisiyim bitirme tezim var ve proje yapmamiz gerekiyor proje icin otomosyon dusunuyorum…. ipv6 konusunda da proje olabilir benim aslinda yaptirmak istedigim projede tikandigimda devredebilecegim birini ariyorum yani en basta tamamen size devretmeyi dusunmuyorum ogrenmek icin kendim ugrasmak istiyorum dakat bu asamada yardim alabilecegim ve eger yetismesse devredebilecegim birini ariyorum bana donerseniz cok sevinirim

  2. Damla Damla

    Merhaba ben bir masaüstü yazılım yaptırmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

    • Merhaba, yaklaşık 6 aylık gecikme ile cevap verdiğim için kusura bakmayın. Bir süredir işlerimin yoğunluğundan dolayı ne diğer işlerle ne de kendi sitemle ilgilenebildim. Eğer hâlâ yazılım yaptırmak istiyorsanız iletişim sayfasından detaylıca yazarsanız en kısa sürede ilgilenip cevap verebilirim. E-postalarımı acil bir durum olmadığı sürece günde birkaç kez kontrol ediyorum.

    • Merhaba, Go dilinde sadece kendi ihtiyaçlarımı karşılayan işler yapıyorum. Eğer dil bağımlılığı yoksa ve Web projesi ise başka teknolojiler ile yapabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + 4 =