İçeriğe geç

Beni Takip Edin

Taklitlerimden sakının 😀

Sevgili takipçilerim. Bla bla bla. Uzun zamandır internet aleminde gezinip duruyorum. Birçok yerde üyeliğim vardır. Sabit kullandığım nickler dışında sadece içerideki bilgiyi almak için 5 dk lık üyeliklerim çok oldu. Geriye dönüp baktığımda aktif olduğum siteler dışında en az 400 tane hesabım vardır. Aranızda oha diyenleri duyuyor gibiyim 😀 Bende kendime aynı şeyi dedim 😀 Bu sayfanın asıl amacı bu saçma ve gereksiz bilgiyi sizinle paylaşmak değil. Asıl konu benim asıl nick i nerelerde kullandığım. Aşağıda bana ait ve benim olmayan ama sahte veya benim de tanımadığım aynı nick e sahip başka kişilerin kullandığı siteleri listeledim. Gerçek profillerimden bana ulaşabilirsiniz. Herhangi birinden size cevap verebilirim. Tabi aktiflik durumuma göre. Öyle 24 saat pc başına yapışmış bana ne soracaklar diye bekliyor olmayacağım haberiniz olsun 😛 Ama yine de kendime ayırdığım vakitler veya dünya hayati için önemli olan işler dışında günde ortalama 10 saat kadar online olabiliyorum.

Gerçek Profillerim: Facebook | Twitter | Google Plus | DonanımHaber | CyberWarrior . Sahte profillerimi buldukça eklerim.

Bunların dışında bir yerde “sustartx” “su.startx” “su_startx” vb bir nick görürseniz iletişime geçmeden önce buradan sormanız sizin için daha faydalı olacaktır. Zira bir şey sorarsanız çok bekleyebilirsiniz 🙂 Sayfayı yoruma açık bırakıyorum. Sahte profille ilgili herhangi bir durumda daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Siz siz olun taklitlerimden sakının 😀 😛

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 1 =