İçeriğe geç

Hakkımda

Her yazıya bir giriş cümlesi bulmak pek de kolay değil. Okurken güzel oluyor ama yazarken çok zorluyor. Bu sayfada mümkün olduğunca kısa cümlelerle birkaç bilgi vermeye çalışacağım.

Kısaca Hayatım;

1991 yılında Azerbaycan’ın Gence şehrinde doğdum. İlk okulun 5. sınıfının ilk dönemini bitirene kadar Azerbaycan’da yaşadım. Ardından ailemle Bursa’ya taşındım ve eğitim hayatıma 5. sınıfın 2. döneminden devam ettim.

Liseyi Bursa’da bitirdikten sonra 2 yıllık yüksekokula gittim. Mezuniyetten 5 yıl sonra 4 yıllığa tamamlayarak bilgisayar mühendisi oldum.

Ne Biliyor, Nelerle İlgileniyorum;

Uzun yıllardır ağırlıklı olarak web teknolojileri ile ilgilenmekteyim ama hem eğitimimden dolayı hem de kişisel merakımdan dolayı çeşitli yan dallar ve konularla da ilgilendim.

Lisedeyken Visual Basic, C#, HTML, CSS, PHP, ASP, JavaScript dersleri aldım. Üniversitedeyken Pascal, Delphi, Java, HTML, JavaScript, PHP, CSS, ASP, Python dersleri aldım. 2 farklı üniversitede okumama rağmen hem lisede hem üniversitelerde sınıf çoğunluğunun bilgi yetersizliği sebebiyle tüm teknik derslerim çok hafif doküman okumalarıyla geçti. Bu nedenle eğitim hayatımda aldığım teknik dersleri genelde yok sayarım.

Daha çok web alanında mutlu olduğum için PHP, HTML, CSS, JavaScript dillerine biraz daha fazla özen gösterdim ve şu anda ağırlıklı olarak PHP ile backend uygulamalar geliştirmekteyim. Dillere ek olarak hem backend hem de frontend tarafında jQuery, Vue.js, CodeIgniter ve Laravel gibi eklenti ve çatıları kullanmaktayım. Projenin ihtiyacı neyse onu tercih etmeye çalışıyorum. Bu nedenle tek tek isim saymayı pek de doğru bulmuyorum.

Nasıl Ulaşabilirim?

Eğer birlikte çalışmak isterseniz “Proje Yaptır” sayfasını inceleyebilir ve “İletişim” sayfasından hızlıca iletişime geçebilirsiniz.