İçeriğe geç

Proje Yaptır

Profesyonel Projeler

Profesyonel derecede Web ve Masaüstü projeleriniz varsa büyük bir titizlikle ilgilenebilirim. Hangi firma için veya hangi amaca hizmet ettiğinin bir önemi yok. Projenizi tanıtabildiğiniz sürece bir sorun olacağını sanmıyorum. Hayal gücünüz kadar iş yapabilirim.

Masaüstü yazılımlarda Java veya C# ile kodlama yapabilirim. Bu tamamen sizin tercihiniz. Web tabanlı projelerinizi Php altyapısıyla Html,Css ve jQuery ile geliştirebilirim. Kurumsal veya kişisel siteler, firmaniz için alışveriş sistemi veya veri yönetimi yapabileceğiniz farklı amaçlara hizmet eden projeler geliştirebilirim.

Kurulsal müşterilere özel masaüstü ve web sistemlerinin ortaklaşa çalışabileceği sistemler geliştirebilirim. Masaüstü ortamında kullandığınız bir yazılımın gerek veri tabanına gerek anlık işlevlerine web ortamından ulaşabilir ve müdahalede bulunabilirsiniz. İstediğiniz doğrultusunda anlık veya günün belli saatinde toplu bir şekilde web ile masaüstü ortamında iletişim kurup veri alışverişi yapabileceğiniz bir sisteme ihtiyacınız var ise detaylı görüşebiliriz.

Örneğin: Bir otobüs otomasyon sistemi. Serverde çalışan bir yazılım ile tüm sistem yönetilecek. Şirketin tüm şubelerinde yetkili kişiler kendi masaüstü yazılımlarıyla servere bağlanıp bilet kesebilecek, muhasebe işlemleri yapabilecek, detaylı raporlama yapabilecek. Herhangi bir konumdaki müşteri web sitesi üzerinden bilet siparişi verebileccek. Site serverdeki yazılım vasıtasıyla şubeden kesilmiş gibi bilet hazırlayacak ve sistemde saklayacak. Müşteri istediği zaman istediği şubeden biletini alabilecek.

Böyle 3 farklı konumda çalışacak kombine bir sistem gibi büyük projeleriniz var ise hiç problem yaşamadan geliştirebilirim.

Öğrenci Projeleri

Üniversite veya lisede öğrenim gören öğrenci arkadaşların bitirme projesi veya dönem için ödevlerini yapmakta yardımcı olabilirim. Php,Css,Html,jQuery ile Web, Java ve C# ile masaüstü projelerinize beraber çalışarak fikir alışverişi ile istediğiniz sürede makul bir ücretle çözüm bulabiliriz.

Adınızı soyadınızı, iletişim için cep telefonunuzu ve mail adresinizi, hangi okulda okuduğunuzu, projenizin detayını ve bitirmek istediğiniz süreyi ayrıntılarıyla mail atarsanız en kısa sürede ilgilenebilirim. Projenizin ne kadar büyük olduğunun bir önemi yok. Yeteri kadar açıkladığınız her türlü projeyi geliştirebiliriz.


Kurumsal, kişisel veya öğrenci projelerinizi öncelikle iletişim kısmından iletirseniz günlük olarak inceleyip size geri dönüş yapabilirim. Acil işlerde 0534 625 69 31 numaralı Turkcell hattımdan ulaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. naime naime

    gazi universitesi bilgisayar sistemleri ogretmenligi son sinif ogrencisiyim bitirme tezim var ve proje yapmamiz gerekiyor proje icin otomosyon dusunuyorum…. ipv6 konusunda da proje olabilir benim aslinda yaptirmak istedigim projede tikandigimda devredebilecegim birini ariyorum yani en basta tamamen size devretmeyi dusunmuyorum ogrenmek icin kendim ugrasmak istiyorum dakat bu asamada yardim alabilecegim ve eger yetismesse devredebilecegim birini ariyorum bana donerseniz cok sevinirim

  2. PHP ile kendime panel yazmayı düşünüyorum, epey bir yol aldım. Fakat bazı sorunlarım var. Yardımcı olur musunuz ?

  3. Damla Damla

    Merhaba ben bir masaüstü yazılım yaptırmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

    • Merhaba, yaklaşık 6 aylık gecikme ile cevap verdiğim için kusura bakmayın. Bir süredir işlerimin yoğunluğundan dolayı ne diğer işlerle ne de kendi sitemle ilgilenebildim. Eğer hâlâ yazılım yaptırmak istiyorsanız iletişim sayfasından detaylıca yazarsanız en kısa sürede ilgilenip cevap verebilirim. E-postalarımı acil bir durum olmadığı sürece günde birkaç kez kontrol ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 12 =